طرح مرمت

همانگونه که می دانید گاهی یک خانواده با یک تغییر هر چند کوچک در فضای خانه می تواند در بهبود زندگی خود موثر باشد، ولیکن بسیاری از خانوادهای نیازمند به خصوص خانوادهای ساکن در مناطق محروم حتی در ایجاد تغییری کوچک و گاها تعمییری اساسی که ایشان را از خطر حفظ کند، بی بهره اند. لذا در طرح مرمت از طرفی با ایجاد مجموعه فنی مهندسی و از طرفی دیگر به جهت جذب منابع خیرخواهانه و منابع مالی جدید در تلاش خدمتی نو برای این قشر از مردم عزیزمان که بنا بر حوادث و بلایای طبیعی و یا هر دلیل دیگر در خانه های نامناسب اسکان دارند هستیم. همچنین در طرح مرمت به جهت تقویت و یا ترمیم هویت ایرانی-اسلامی در بخش معماری و عمران و طراحی و تولید محصولاتی با سازهای بتنی تلاش داریم تا خدمتی هر چند ناچیز به مردم عزیز داشته باشم. در طرح مرمت به دنبال تغییر یا تعمییر و تولید و طراحی سازهایی برای ارتقای کیفی حیات خانواده ایرانی و با نیات خیرخواهانه برای خدماتی متفاوت به خانوادهای نیازمند هستیم. ما را از یاری علمی و عملی خود محروم نفرمائید.

حامی مرمت

مجموعه فنی و مهندسی حامی طراح و تولید کننده سازهای بتنی در مسیر ارتقای بهبود شرایط در سبک معماری در حوزه خانه سازی- مبلمان اداری و شهری با هدف ترویج فرهنگ ایرانی-اسلامی با نگاهی علمی و گسترش عملی، مدیریت عملیاتی و کاربردی طرح مرمت بنیاد خیریه حضرت رقیه سلام الله علیها را بر عهده گرفت تا به فضل حضرت حق گره ای هر چند کوچک در مسیر خدمت رسانی به خصوص برای خانوادهای نیازمند باز نماید. بی شک در این مسیر به یاری علمی و عملی هر انسان فرهیخته با هر توان مادی و معنوی نیازمندیم تا با افتخار به خانواده ایرانی خدمتی شایسته داشته باشیم. حامی مرمت” حمایت فنی و مهندسی خدمتگزاری به خانواده ایرانی برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09002066362 تماس حاصل فرمائید

شناسنامه محصول

1 / سرویس بهداشتی و حمام پیش ساخته – مدل حامی بخش مرمت ” موسسه خیریه حضرت رقیه سلام الله علیها مفتحر است با بهرمندی از روشهای دانش بنیان در راستای طراحی و تولید محصولی نوآورانه و کارآمد و سازگار با محیط در زمینه سرویسهای بهداشتی و حمام” با قابلیت حمل و نقل سریع و جا به جایی به موقعیتهای مورد نیاز اقدام نماید.

این محصول با رویکردی علمی و تخصصی طراحی گردیده تا امکان تحقق راهبردی مدیریت بحران در سطح کشور عزیزمان در شرایط متنوع و بحرانی با کیفیتی بایسته، در سریعترین زمان ممکن و به دور از آسیبهای احتمالی از قبل پیش بینی شده پاسخی کاربردی برای معضلات بهداشتی علی الخصوص در دسترسی به سرویسهای بهداشتی و حمام را فراهم آورد.

استفاده از بدنه بتنی طول عمر این محصول را تا دو برابر محصولات مشابه افزایش داده که ماندگاری بالای این محصول، باعث کاهش هزینه در فرآیند مدیریت مالی خریدارمیگردد.

تحقیقات میدانی در زمینه ی سرویسهای بهداشتی موجود در بازار و معضلات این محصولات:

اجرای پروژهای سرویس بهداشتی درشرایط متنوع و بحرانی در مناطق محروم و غیر محروم عمدتا به دو شیوه اجرا میگردد: 

الف/ اجرای سرویس بهداشتی در محل پروژه معایب این روش : 

1 عدم دسترسی به نیروی انسانی ماهر به تعداد مورد نیاز در محل پروژه

 2 زمانبر بودن فرآیند اجرا به دلیل عدم هماهنگی گروهای متخصص

 3 اتلاف مصالح مصرفی به دلیل عدم محاسبه ی دقیق و چالش دپوی مصالح در شرایط آب – هوایی و موقعیت بحرانی

 4 عدم مدیریت واحد در همه مراحل اجرا در محدوده عملیات 

5 ضعف استانداردهای لازم و کافی در بهره برداری نهایی 

6 عدم نظارت و کنترل کیفیت در مراحل متعدد اجرا و … 

ب/ استفاده از محصولات موجود در بازار محصولات موجود در بازار عمدتا از ساندویچ پنل تهیه شده که برخی از معایب این محصولات بدین شرح است:

 1 تولید سر و صدا به دلیل ساختار پنل 

2 عدم استحکام و به مرور زمان عدم ایستایی لازم 

3 عمر کوتاه در مقیاسه با سازه بتنی 

4 اجرای تاسیسات و برق روی کار مستعد پوسیدگی و آلودگی است 

5 تغییر شکل ظاهری و کاهش کیفیت اولیه

 سرویس های بهداشتی و حمام مدل حامی “سازهای بتنی پس از تحقیقات میدانی و بررسی محصولات موجود و وضعیت اقلیمی کشور عزیزمان، در راستای ارتقای کیفیت و افزایش طول عمر و استحکام سازه، و همچنین ارتقای سطح بهداشتی و نظافتی طراحی و تولید محصولی نوآورانه و کارآمد در دستور کار قرار گرفت تا ضمن رفع معایب در محصولات و خدمات موجود، محصولی با قابلیتهای جدید اراِیه گردد.

سرویسهای بهداشتی تولید شده با قابلیت حمل و نقل سریع و امکان جا به جایی دارای مزایای زیر میباشد: 

مزایای ظاهری 

1 طراحی ویژه با توجه به فضای موجود از جهات زیبایی و کاربردی 

2 استقرار شبکه تاسیسات و برق در داخل دیواره سازه بتنی که باعث افزایش عمر مفید و کاهش آسیب دیدگی میگردد 

3 استقرار شبکه تاسیسات و برق در دیوارها باعث افزایش زیبایی و استفاده بهتر از فضای موجود میگردد 

4 پوشش سرامیکی کف و دیواره تا ارتفاع استاندارد باعث ارتقای بهداشت گردیده 

5 امکان رنگ آمیزی داخلی و بیرونی محصول متناسب با درخواست خریدار 

6 امکان سفارش محصولی منحصربه فرد و متناسب با نیاز خریدار 

مزایای فنی 

1 استفاده از بتن مسلح با استحکام بالا در فرآیند تولید، باعث تولید محصولاتی با طول عمر مفید تا دو برابر سازهای موجود ساندویچ پنل و مقاومت و ایستایی محصول در بازه زمانی بهربرداری 

2 اسکلت و آرماتور بندی فولادی سازه، امکان حمل و نقل و جا به جایی مکرر محصول به اقصی نقاط کشور را فراهم آورده 

3 یکسان سازی در فرآیند تولید، باعث ایجاد استاندارد کیفی در محصولات ارایه شده 

4 تولید محصول در کارخانه ضمن بهرمندی از گروهای تخصصی مرتبط ،با نظارت و دخالت کارشنان کنترل کیفی و کمی در موضوع مهم تهیه و مصرف مصالح مورد نیاز انجام میپذیرد 

5 با فرآیند مکانیزه شدن تولید به جهت ارتقای کیفیت محصول گام برداشته ایم 

6 گروه پژوهشی مجموعه همواره برای ارتقای کیفی محصول در ارتباطی شبانه روزی با شما، به تولید محصولی بهتر از امروز تلاش دارد در شبکه اجتماعی ایتا بپوندید @HamiErtbat برای پیگیری محصولات جدید به آدرس 2 / اتاقک مادر و کودک با قابلیت پیش ساخته و مونتاژ در محل

آرشیو فیلم و عکس

راه های ارتباطی

شبکه اجتماعی ایتا

HamiErtbat @

شبکه اجتماعی روبیکا و اینستاگرام

hami-ertbat @

شماره همراه

09109032211/09002066362

شماره ثابت

( 251،250) 02144939003-8